SSC Neapol - Janov CFC 3:1

Докато Генуа започна добре, но дори и днес това не беше достатъчно, за да спечели точки. Наполи играе последните гости и благодарение на два гола в последните десет минути, три точки напуска дома си. Това му позволява да отразява атаките AS и гонят първи Ювентус.

Гонсало Игуаин има форма на живот и Неапол на курса разчита силно. Днес Partenopea отново може да разчита на неговите способности и резултатите от игра тази вечер е да се види, че те се справят добре. Гонсало Игуаин управлявал маса стрелба първата италианска лига и много Sportingbet bonus вентилатора в Неапол се надява да успее да направи Partenopeo и първият старата дама. Неапол днес заложи на Shamrock Callejón, Игуаин, Insignia, докато преди те са били Hysaj Рейна, Албиол, Koulibaly и Ghoulam. Накратко, доказан куп.

Генуа разчита на вратаря Perina, които са се борили в допълнение Izzo, Бурдисо и De Maio. Специално за Izza, че е интересен двубой, защото той е голям фен на Неапол. С цел да атакува къса и защитата на съперника бяха на терена изпратено Пандев, Pavoletti и Laxalt. Lorenzo Insigne средата удари топката с Игуаин и след това се изпраща центриране в наказателното поле. Но там се намеси защитници Sportingbet внимателен, посещаващи цяло.

Неапол ескалира натиска си и зачака Perina труден момент. Гонсало Игуаин намери povedeným задна ножица, Callejon на ръба на кутията, но опита му за финал Perin в крайна сметка трябва да се справят с. И все пак San Paolo стадион замлъкна. В десетата минута, той беше смълчана Томас Ринкон, който е в състояние да заобиколят Koulibalyho красива сутрин изпрати топката под Rein портата гредата - 1: 0 за Дженоа!

След петнадесет минути, Nicolas Burdisson контузен и трябваше да бъде заменен заради нараняванията му изискват специализирани грижи. Миг по-късно, може би поради липса на вар Burdissově стигна до главата на Гонсало Игуаин и Perin трябваше да работи. Има усвоили перфектно и топката мина добре. Hysajův друг Sportingbet кръст Perin не много сигурен vyboxoval и балон се отклони в мрежата, но когато в последния момент възпрепятстван целта Izzo!

През първата половина на Неапол, много погрешно и не промени нищо в нито сътрудничеството между Игуаин, Callejon и Алън. Бившият, записва, последният намери Алън и ударът му, насочена само към местата, където те са се преместили Матия Перин. Кабината на Неапол Определено исках да бъда, защото треньорът Sarri ясно, че не е много хубаво играч. Домашни любимци са много и много да се налага да се добави.

Това беше точно след смяната на Betclic bonus страни опитал Словакия Марек Хамшик, който иска Хосе Мария Кайехон. Той дори иска Insigneho който току-що забелязах, че по-добре положението е Гонсало Игуаин. Аржентинската изпрати топката от малък ъгъл под одеало в пред Sportingbet вратата, където обаче спаси положението пъргавото De Maio. Дори гостите, обаче, помогнаха на няколко минути по-късно, когато Наполи най-накрая надделя. Hysajovu запис Игуаин се превърна в красив ранен гол и успя да изравни.

Игуаин също насочено към запис от един колега Callejon, но този път не вкара добави бившата звезда на Реал Мадрид. След час игра почти Генуа доживял да види още един гол. Алесио Черчи влезе в серия, и това е за защита и лоши новини. Koulibaly напразно го гони и му позволи да завърши добре. За съжаление на гостите, обаче Cerca изгоряла. От другата страна на вар работи с топката Хамшик, който намери naběhnutého Insigneho. Той говори за Игуаин, който обаче блокиран защитници.

Или други събития между Rincon и Cercina не доведоха до гол, дори ако искът, който е привлекателен. До десет Sportingbet минути преди bet365 fogadás налягането Неапол се превърна в гол. Аржентинската идол Игуаин изпревари вар подаване Хамшик, топката е готов за топката и я прати в мрежата. За да направим нещата по-лошо, в предварително зададено време дори удари Omar El Kaddour, който да призове за входящо нападател Маноло Габиадини. Неапол е толкова щастлива в края на три точки днес Игуаин не отиде да се спре.