Manchester United - Stoke City

Tak oto, po raz kolejny, mamy prawdziwą SuperSunday, podczas którego wielu z nas przez cały dzień porzucenia slumsy piłkarskich i oczekują słońce słoneczko gnić w swej najczystszej i najlepszej gry konkursu w imieniu Premier League. Począwszy od tego święta Bet-at-home zaopatrują Mourinho Ibrahimovic i wsp., Którzy Welcome Home omacku ​​Stoke City. Czy zobaczymy pierwszą połowę Old Trafford, tak samo jak tydzień wcześniej?

Pierwszy akt różnicą czterech bramek z Manchester United od 2001 roku nie powiodła się - aż do teraz. W czasie, można powiedzieć, gdyż Czerwone Diabły straciły dwa turnieje ligowe z rzędu. A następnie wykonać czysto Bet-at-home piekielne 45 minut, a co więcej, wobec mistrza. Cele dał Smalling, Mata, Rashford i wreszcie najdroższy piłkarz historię Paul Pogba.

Pozornie trafią absolutnie wszyscy z wyjątkiem największych gwiazd United Zlatan Ibrahimovic, który rzadko spełzły na niczym. Szwedzki ikona jednak naprawione smak czwartek w Lidze Europejskiej, ukraińskiego Zorya Ługańsk pokonać sam jedynym celem Zlatan. Czerwone Diabły po trzech porażek z rzędu udało się wygrać trzy razy i na odwrót Bet-at-home pośpiesznie zażegnać zbliżającego się kryzysu.

Podobnie chciałbym pomelo i Mark Hughes, który był Stoke nie wygrał jeden z turniejów otwarcie sześciu ligowych. Dodatkowo zdobył tylko dwa punkty, równoważąc w ten sposób identyczny przerażający rekord 1951 Nędza, że ​​to przede wszystkim w szeregach obronnych, na Potters nie zachowa czyste konto w 16 ligowych bonus powitalny Bet-at-home meczach z rzędu.

Aby poprawić obecną sytuację, ale Stoke nie wybrać najlepszy kierunek. Wygrać na Old Trafford od 40 lat! Przez ostatnie szesnaście konkursu potykanie Potters addycyjnych utrzymać tylko jeden remis (w grudniu 1980) - w przeciwnym wypadku stracił wszystkie pojedynki. Ten przewód trwa 13 meczów.

Stoke fani szukają powrotu Jack Butlanda jako zbawca - ale to nie jest jeszcze w Bet-at-home zasięgu wzroku. Urazy są również Affelay i Irlandia, a przede początek Joe Allen wisi mały znak zapytania. To samo odnosi się do duetu Manchester Luke Shaw - Henrich Mychitarian. Poza gry jest tylko obrońca Phil Jones.

więcej informacji o Bet365: http://bet-bonus-pl.com/